8.Díl

18. leden 2010 | 20.56 |

"Auu." vykřikla jsem nahlas. "Co se stalo?" vyletěl Michael z pokoje. "Nic." zaůpěla jsem. "Proč tu máš ten kufr?" ptal se. "To se dozvíš potom. Teď mi pomoc. Hrozně to bolí. Nejspíše mě budeš muset odvézt do nemocnice." řekla jsem. "No, to je teda něco. Počkej tady. Hned jsem zpět." odběhl do mého pokoje. Tam ale zahlédl dopis, který jsem mu napsala. V rychlosti si to přečetl. "Ty si chtěla odejít? Proč?" ptal se mě když se objevil ve dveřích. "Potom ti všechno vysvětlím. Teď mi pomoc." skoro jsem na něj křičela. Bolest byla nesnesitelná, ale noha nebyla zlomená.

"Jak ti je?" ptal se mě Michael v autě. "Ujde to. Jen to strašně bolí." pokusila jsem se na něj usmát. Chtěla jsem na to všechno zapomenout, ale nešlo to. Byla jsem až moc vystresovaná na nějaký vymazávání vzpomínek. "Pane bože. Tohle ale nebyl můj plán." pomyslela jsem si.

"Jsme na místě, pane Jakcsone." prohlásil zepředu šofér. "Děkuji." řekl a vrazil mu do ruky několik dolarů. Vzal mě jako nevěstu do náruče a zamířil se mnou přímo do soukromé nemocnice, kterou už měl 3 roky. "Děkuji ti Michaeli." usmála jsem se na něj. "Nemáš zač. Mám tě rád, tak ti přeci musím pomoct." úsměv mi oplatil. Poznala jsem na něm, že ho něco trápí. "Michaeli, co ti je?" zeptala jsem se ho. Neodpovídal. V klidu mě odvedl na pokoj, kde už čekaly sestřičky. Byly velmi milé.

"Máte to jen naražené a nějaký ten čas si tady u nás pobudete. Myslím, že se vám tu bude líbit." řekl milý dotor. "Děkuji vám." usmívala jsem se na něj. "No, potřebuju si něco zařídit. Za chvilku jsem zpátky." řekl Michael a odjel. "Pane doktore. Můžu vás o něco požádat? Zaplatím vám a vy mě pustíte. Ano?" "Ale takhle by to nešlo. Musíte počkat na pana Jacksona. To on o tom všem rozohoduje." řekl. "Dobře. Kde máte záchod. Potřebuju si odskočit." zeptala jsem se. "Zavedu vás tam, pojďte se mnou." chytl mě za ruku a odvedl mě na dámské toalety. Když jsem vešla dovnitř, uviděla jsem okno. Napadlo mě něco šíleného, ale pro mě by to byla konečně svoboda.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře