9.Díl

20. březen 2010 | 10.14 |
› 

"C- co tu děláš..?" vylekala se Sam, když zahlédla svého bývalého před postelí a jak na ní míří pistolí. "Zbal si věci, jdeš se mnou. Nebudeš tu s tím.." nevěděl jak ho nazvat. Radši byl sticha. "Ahoj. Sa..." nedořekl a s otevřenou pusou jen zíral. "Co tu děláš..?" ptala se znova Samantha. "Zbal si ty věci. Potom ti vše vysvětlím." řekl a popohnal ji tím, že jí dal pistol k hlavě. "Už du.." řekla vystrašeně Sam a vzala si do ruky tašku a házela tam svoje věci. Michael nebyl schopný slova. Jen s otevřenou pusou na něj koukal. "Wayne!" zakřičela Sam. Rychle přiběhl. Bez váhání se na něj hned skočil. Ohodil jeho pistoli a dal mu ruce za záda. Potom ho odvedl. Sam byla líná si věci zase vybalovat a tak tašku hodila na zem a lehla si zpátky k Michaelovi. Ten stále nevnímal. Samantha hned usnula, ale Michael ne. Když se probudila, v posteli nebyl. Šla ho hledat. Stál v kuchyni. "Tak ty umíš taky vařit?" zasmála se. "No dovol. Nejsem tak neschopný." odbil mě. "Tak promiň." řekla vážně a zasedla k velkému stolu. Čekala, než Michael přinese snídani. Položil talíř na stůl před ní. "Hmm, voní to a vypadá to i chutně." řekla a pustila se do jídla. "Jsem rád, že ti to chutná." řekl Michael, když viděl, jak to Samantha do sebe cpe. "Jo, je to dobrý." řekla s plnou pusou a narvala si tam další, ale poslední sousto. "Bylo to výborný." řekla, když šla talíř umýt. "Děkuju." usmál se Michael. Červenal se. "Tak co budeme dělat." zeptal se, když oba seděli v obýváku na pohovce. "No, nevim, ale já.." nedořekla to a utíkala na záchod. Vyzvracela celou snídani. A takhle to šlo den za dnem. Koupila si těhotenský test. Michael a Sam čekali, než se objeví výsledek. "Děleej." byla Sam čím dál tím nervóznější. Nakonec se objevily dvě čárky. "Jupí. Budeme mít miminko." vyskočil Michael a objal Samanthu. "To je skvělý.." usmála jsem se, ale nebylo mi moc dobře. Udělalo se mi zase nevolno.

2 měsíce před porodem si Michael vzal Samanthu. Měli spolu 8 krásných dětí. Žili si dobře, ale když Michael zemřel v roce 2009 na zástavu srdce, byla Samantha zničena. Už to nebyla ta čilá holka, teď už to byla jen smutná matka 8 dětí. O 20 let později zemřela Sam také, ale na rakovinu. Jejich děti se vzdělávali a množili se.

Doufám , že se vám příběh líbil. Omlouvám se, že je to takhle krátký příběh, ale v hlavě se mi rojí nová povídka, takže se těště. Možná ještě dneska něco přidám..:) Vaše Terri..:-*

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře