10.Díl

17. květen 2010 | 21.03 |
› 

Nemohla jsem přestat myslet na Mika. Ikdyž jsem byla od něj 20 milý daleko, nepřestávala jsem cítit, že je pořád se mnou. Myslela jsem na to, jak se asi má Lisa. "Oddechla jsi konečně, že jsem pryč. Od nich daleko? Chybim jí aspoň trochu? Nenávidí mě?" tyhle otázky mi poletovaly volně hlavou. Nevěděla jsem, co dělat, ale už bylo příliš pozdě to vrátit zpátky. Musela jsem vymyslet nějaký způsob, jak se Mikovi omluvím. Měla jsem 2 měsíce na rozmyšlenou, jak to asi udělám.

Převlékla jsem se do nových šatů a šla jsem se podívat do nočních ulic. Cestou jsem narazila na klub. "Zajdu tam a skusim se nějak se odreagovat." pomyslela jsem si. "Prosím, zastavíte mi tamhle u toho klubu?" zeptala jsem se a ukázala jsem na místo. "Ano, jak jsi přejete." usmál se řidič a zastavil. Limuzínu nechal zaparkovanou na parkovišti, které bylo vedle Klubu.

Vylezla jsem z auta a vešla do podniku, kde bylo plno lidí. Celý večer probíhal podle plánu. Ale nakonec se něco zvrtlo. Zjistila jsem, že Michael je ve stejným klubu jako já. Schválně jsem flirtovala s ostatními muži, kdyby mě náhodou zahlédl, aby žárlil. Se všemi kluky jsem flirtovala, kromě jednoho. Pořád jsem na něj narážela a omylem mě i zahlédl. Nakonec mě to přestalo bavit a už jsem se mu neschovávala a dala jsem tomu volný průběh. Najednou se naše oči spatřily.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 10.Díl janča 22. 05. 2010 - 12:06
RE: 10.Díl janča 30. 05. 2010 - 18:36
RE: 10.Díl janush 01. 06. 2010 - 20:57